MCFflex Hortum Boru Rakor

   MCFflex, 50 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu yıllarda tek bir torna tezgahına sahip olan firmamız, kurulduğu andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede konusunda Türkiye genelinde bilinirliğe ulaşmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

    Firmamızda; 3000 m2 kapalı, 500 m2 açık alanda rakor imalatı, hortum boru kompleleri, hortum ve boru işleme, birleştirme makineleri imalatı, rakorlu hidrolik hortum satışı, hidrolik, pnömatik malzeme ithalat ve satış işi yapılmaktadır. 

DETAYLI BİLGİ: +90 312 385 22 11 -  pazarlama@mcfflex.com.tr


    MCFflex üretimde kalitenin en önemli unsurlarından olan ileri teknoloji kullanımının bilincinden yola çıkarak, 1991 yılında 0.001 mm. hassasiyetinde üretim yapabilen CNC tezgahlarını makine parkına dahil ederek kendi dalındaki öncülüğünü sürdürmüştür. CNC tezgahlarının yanı sıra Kamlı Otomatik (Otomat) tezgahlarla üretim kapasitesini artırarak geniş bir stok potansiyeliyle müşterilerine eksiksiz ve anında hizmet verebilme imkanına erişmiştir. 

    MCFflex ayrıca Türkiye’deki kaliteli ve yüksek basınçlı hidrolik hortumlara duyulan ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla, 1993 yılında İtalyan menşeili Dunlop Hidrolik Hortumları’nın Türkiye Distribütörlüğünü almıştır. MCFflex şu anda MCF, DUNLOP, SEL ve TRANSFER OIL markaları adı altında Hidrolik, Pnömatik ,Endüstriyel zengin hortum ve rakor çeşitleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, güler yüzlü hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

   Üretimde başarı; sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan MCflex, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. MCFflex bir GÜVEN İŞ hidrolik kuruluşudur.

MCF_Flex_twitter MCF_Flex_googleplus MCF_Flex_skype MCF_Flex_facebook MCF_Flex_youtube
MCF HİDROLİK VE PNÖMATİK
Adres: 100. Yıl Bulvarı No:68 06370 OSTİM/ANKARA
Tel: (+90.312) 385 22 11
Fax : (+90.312) 385 42 85
Email: mcf@mcf flex.com.tr