MCFflex HORTUM - BORU - RAKOR

MCFflex, 50 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu yıllarda tek bir torna tezgahına sahip olan firmamız, kurulduğu andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede konusunda Türkiye genelinde bilinirliğe ulaşmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

Firmamızda; 3000 m2 kapalı, 500 m2 açık alanda rakor imalatı, hortum boru kompleleri, hortum ve boru işleme, birleştirme makineleri imalatı, rakorlu hidrolik hortum satışı, hidrolik, pnömatik malzeme ithalat ve satış işi yapılmaktadır. 

YENİ HABER - GATES HORTUMLARI

YENİ! - GATES HORTUMLARI

Gates hortum ve rakorları stoklarımızda.

HORTUMLAR VE KORUYUCULARI

HİDROLİK, PNÖMATİK, TERMOPLASTİK, KLİMA HORTUM VE HORTUM KORUYUCULARI

Türkiye’deki kaliteli ve yüksek basınçlı hidrolik hortumlara duyulan ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla, 1993 yilinda İtalyan menşeili Dunlop Hidrolik Hortumları’nın Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

RAKORLAR (REKOR)

RAKORLAR (REKOR) BAĞLANTI ELEMANLARI

3000 m2 kapalı, 500 m2 açık alanda rakor (rekor) imalati, hidrolik hortum işleme ve birleştirme makineleri imalatı, rakorlu hidrolik hortum satışı gerçekleştirilmektedir. Ürün detaylarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

HORTUM MAKİNELERİ

HORTUM KESME, SOYMA VE PRESLEME MAKİNELERİ

Hortum sıkma presi, hortum kesme ve soyma makinesi, saç soket sıkma presi, boru bükme makinesi, boru havşa makinesi, ayak dolabı, ayak değiştirme tabancası vb. imal edilen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

HİDROLİK

HİDROLİK EKİPMANLAR

Boru, pompa, mil, filtre, hidrolik ve selenoid valf, hidro motor direksiyon beyni, kumanda kolları, manometre, hidrolik hortum ve rakor (rekor) çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

PNÖMATİK

PNÖMATİK EKİPMANLAR

Pnömatik malzeme ithalatı ve satışını Türkiye çapında gerçeklestiren MCFflex piston, damper elemanı, vana, selenoid valf ve bobin, valf, şartlandırıcı, regülatör, rakor (rekor) ve hortum çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

MCF_Flex_twitter MCF_Flex_googleplus MCF_Flex_skype MCF_Flex_facebook MCF_Flex_youtube
MCF HİDROLİK VE PNÖMATİK
Adres: 100. Yıl Bulvarı No:68 06370 OSTİM/ANKARA
Tel: (+90.312) 385 22 11
Fax : (+90.312) 385 42 85
Email: mcf@mcf flex.com.tr